• Svježe
Bežični Ruter Kablovsku POZADINE-SMA Muškarac Uključi Da FAKRA RG316 Kablovsku Pigtail 15CM 6inch

Bežični Ruter Kablovsku POZADINE-SMA Muškarac Uključi Da FAKRA RG316 Kablovsku Pigtail 15CM 6inch

Buyers rating:
KM 5.10

Iz robe


Bežični Ruter Kablovsku POZADINE-SMA Muškarac Uključi Da FAKRA RG316 Kablovsku Pigtail 15 CM 6inch

Karakteristike

:
DexMRtiC
:
Bežični Ruter Kabl
Veza Je:
POZADINE-SMA muškarac uključi
Veza B:
Fakra
kabl tip:
RG316 ili zahtev
Kabl dužinu:
15cm ili zahtev
status:
Nova

Ovako bi vam se moglo svidjeti

Baofeng UV-5R 3800mAh Voki-Toki 5W Dvojno Bend Radio UHF 400-520MHz VHF 136-174MHz UV 5R dva puta radio prenosni voki-toki
  • Svježe
Procjenjuje se:

Baofeng UV-5R 3800mAh Voki-Toki 5W Dvojno Bend Radio UHF 400-520MHz VHF 136-174MHz UV 5R dva puta radio prenosni voki-toki

PAKET od jedinice1 x UV5 R (VHF136174 & UHF 400520 Mhz)1 x je 7,4 V 3800mah Liion Baterija1 x dvojno bend Antenu1 x Kaiš1 X uho kuka slušalicu1x engleski i ruski Korisničko Uputstvo1x Desktop Punjač ( 100 V ~ 240 V )Karakteristike / FunkcijeDualbend ručnim primopredajnik sa prikaži funkcije meni na zaslon DOVEOKomercijalne FM radio prijemnik (65 MHz108 MHz)Izgradiou DOVEO lampuDTMF kodiraniIzgradiou RX CTCSS / DIREKTOR je skeniranjeFunkciju VOXAlarm funkcijeVezom / narrowband selectableFunkciju signala na tastaturiDvostruka Straža / dvojno PrijemCrossband prijem / prijenosFunkciju IZRAVNALITon kraj prijenosaBaterija spašavanje funkcije SPASITIProgramiran za PCUgrađeni ključ bravu GENERALFrekvenciju domet65108 Mhz(samo za FM)VHF : 136174 Mhz(Rx / Tx) UHF : 400520(Rx / Tx)Pamćenje kanalaDa 128 kanalaFrekvenciju stabilnosti2.5 ppmFrekvenciju korak2.5 k Hz / 5k Hz / 6.25 k Hz / 10k Hz / 12.5 k Hz / 25k HzDakle taj antenu50Operativni temperatura4o F da +140o FZalihe naponPuni LitijumIon m Ah7.4 V / 1800Potrošnje u pripravnosti≤75m APotrošnje na recepciji380m APotrošnje u prijenos≤1.4 JeNačin poslovanjaSimplex ili poludupleksDužnost ciklmin.(Rx / Tx / Pripravnosti)Dimenzije58mm*110mm*32mmTežine130g(približno) ODAŠILJAČIF moć4 W / 1 WTip modulationFMEmisija razreda16 K F3 E / 11 K F3 E(M / N)Maksimalna odstupanje≤Mozda, hvaia! javit 5k Hz / ≤mozda, hvaia! javit 2.5 k Hz(M / N)Neuverljivo, emisijaPRIJEMNIKPrijemnik osjetljivostZa 0,2 V(u 12d B SINAD)Intermodulation60d BAudio izlazni1000m WPored kanala selectivity65 / 60d BNapomena : Sve specifikacija pokazali su predmet promijeniti bez najave

KM 47.00 49.60
3G 4G LTE Vanjski Vijeće Antenu TS9 Veza i 2 metra kablovsku 700-2600MHz za 3G 4G firmu huawei ruter modem
  • Svježe
Procjenjuje se:

3G 4G LTE Vanjski Vijeće Antenu TS9 Veza i 2 metra kablovsku 700-2600MHz za 3G 4G firmu huawei ruter modem

https : / / amsolutions.aliexpress.com / store / group / Antennas / 708903_500601365.htmlspm=2114.12010615.0.0.1e3a34bd24 BtzProdužiti tvoj signal domet unutra ili u fringe mreže područjaAntenu je MIMO (Više U Više Iz ) 4 G LTE Antenu pruža pouzdan 4 G veza za širok spektar 4 G uređaje.Možeš utikači u 3 G / 4 G USB Modeme ili Mobilni Lokacija za jačanje brzine i produžiti pokrivenost u zgrade i vozila,ili sa udaljene lokacije gdje mreže pokrivenost je raštrkana.Proizvod parametre : 4 G LTE Wi Fi Vanjski Vijeće Antenu 7002600 MHz antenu TS9 KonektorMIMO Antenu sa dva 2 metara kablovePodrške SMA / CRC9 / TS9 ukršteni konektori customizesPoboljšava mobilni žarišta antenu efikasnosti za 50%Široki bend spektra (700 MHz~2600 MHz)Upotrebljiv unutra desktop ili zid montiraneJednostavno instalaciju,ne softver potrebnoPoboljšati rezultate u oblasti sa niskim 3 G ili 4 G signal snageBrzo da je nameštaljka i koristitiDobit : 88d BiMax ulaz Moć : 50 WVeza Tip : TS9 konektorBoja : bijela1 * 4 G lte Vijeće Wifi Antenu za ruterToplo Napomena : dragi ruskim prijateljima, molim vas, ostavite vaše puno ime na dostavu kad bi vam naredbu...

KM 31.00 52.24
1310nm/1550nm do 20 km 10/100/1000M SC LC Vlakna Medija Pretvarač Karticu
  • Svježe
Procjenjuje se:

1310nm/1550nm do 20 km 10/100/1000M SC LC Vlakna Medija Pretvarač Karticu

SFP 10 / 100 / 1000 M Vlakna Medija PretvaračPregled : JYTGS803 niz gb / s Ethernet SFP vlakna medija converters premostiti jaz između bakra i vlakna infrastrukture U SFP vlakna medija converters dizajnirani su za najviše odgovara za vlakana bakra Ethernet pretvaranje prijave koja je potrebna fleksibilnost u prijenos stopa, radi udaljenosti, i vlakna mreže tipova koji mogu biti shvatila da jednostavno mijenja hotuključiiigrati SFPs.Prijave· Telekomunikacija Mreža· Škole, Kancelarije, Cyber BarsOsobine : · High fleksibilnosti sa hot uključiiigrati SFP· 1600byte super podatke paket prijenos· Pun duplekskontrola protoka, Pola dupleksnazad pritisak Veza krivica proći kroz (LFPT)· Pun poziciji LEDs da pokazuje moć i mreže statusSpecifikacije : StandardIEEE802.3 (10 BASET), IEEE802.3u 100 BASETX / FX (BrzoEthernet),IEE802.3z 1000 BASE SX / LX(gb / s Ethernet), IEEE802.3x (Protok Kontrola), IEEE802.1q, IEEE802.1p Qo S, IEEE802.1 d otišli u Razmaku od Drveta10 / 100 / 1000 BASETSTP ili UTP Kategorija 5 / 5e / 6 kablovsku (Max...

KM 102.00
Super slijepog miša 10pcs Slobodna Isporuka IF Fakra Veza Uključi Muškarac PCB mount pravi kut Waterblue/5021 Neutralan kodiranje
  • Svježe
Procjenjuje se:

Super slijepog miša 10pcs Slobodna Isporuka IF Fakra Veza Uključi Muškarac PCB mount pravi kut Waterblue/5021 Neutralan kodiranje

10 Pc Slobodna Isporuka IF Fakra Veza Uključi Muškarac PCB mount pravi kut Waterblue / 5021 Neutralan kodiranjeDielectric Obzira Napon >800 VRMS(Interfejs samo) Telo pet Centi vrijedno Pol Uključi Temperaturu.dometu 40~ +100 (IF) Tijelo Stil pravi Kut Veza Uključi / Mal Pin Spremaju se Tip PCB Planina,Kroz Rupu Direktno ≤1.3 F Izolaciju Otpor ≥1000 MOhm napon rejting 335 V Frekvenciju Domet 06 GHz Izdržljivost ≥500 CiklusaPaket uključuje : 10 PCAko i dalje nije pronađen robu šta ti treba, ali možemo prilagoditi za tebe.Javite nam ako imate bilo pitanje.Plaćanje1) Smo prihvatili isplatu od Alipay,kreditne kartice,Bankovni Transfer i druge Platni da Aliexpress podršku.2) Platni mora da je napravljeno u roku od 5 posao dana za redom.3) Molim vas, iznesite vaše zahtjeve kada ti napraviti isplatu,ili kontakt nas ODMAH.4) Pariz uključuje tvoj broj telefona zajedno wiht tvoju isplatu ako je moguće, pošto je pomoći da se tvoj paket.Dostava Uslovima1) delove od nas su siguran da imam kvaliteta garanciju, a oni su duplo testiran prije brodove.2) Tačke su poslali u roku od 3 posla dana kada punu isplatu je sređeno.3) stvari mogu biti poslao u Kini Post Registrovana Zrak Mail / DHL / HITNU / e Packet / Fedex IP / Fedex TJ / TNT.Isporuka Vrijeme ( Jedinice : Radnih Dana ) I VerovatnoćaZemljaPrva IsporukaDrugi IsporukaOdlaganjaIsporuka ≥ 50 DanaSjedinjenih Država610 (90%)1025 (9%)≥25 (1%)PovratBritanski815 (80%)1530 (19%)≥30 (1%)PovratAustraliju815 (75%)1530 (24%)≥30 (1%)PovratNjemačka815 (75%)1530 (24%)≥30 (1%)PovratThe French1018 (80%)1830 (19%)≥30 (1%)PovratRusija1018 (85%)1825 (14%)≥25 (1%)PovratItalija1020 (80%)2035 (19%)≥35 (1%)PovratIzrael1020 (75%)2035 (24%)≥35 (1%)PovratŠpanije1220 (75%)2035 (24%)≥35 (1%)PovratJapan712 (90%)1025 (9%)≥25 (1%)PovratKanada1020 (Većina)Lokalne pošta nije pitanje praćenja informacija.Garancija & Vratiti1) Li problem u vezi predmet pariz nas kontaktirati za 14 dana posle primanja.2) Reture predmet bi trebalo da uključuje originalni pakovanje i sve komponente.3) Zamjenu predmet je dozvoljeno, i repalcement ce biti isporucene nakon receving predmet od mušterija.4)plaćamo isporuka honorar od resending, dok kupca platiti poštanska Koštati.Zbog nasMi smo profesionalni dobavljač i proizvođača Radio frekvencijama (IF) porijekla, uključujući IF ukršteni konektori, RF Adapterima, RF Običaj Kablovsku Skupštine (Put Vodi),GSM / GPR / 3 G / 4 G LTE Antene, Wifi Antene, GPS Antene, Aluminijuma Kutije & Plastične Kutije, i druge Ham radio Antene & Pribor, itd.

KM 22.00 24.14
Na otvorenom catv gepek pojačalo sa osjetljivost
  • Svježe
Procjenjuje se:

Na otvorenom catv gepek pojačalo sa osjetljivost

Na otvorenom catv gepek pojačalo sa visokom dobiti 1.Opis ProizvodaCATV niz pojačalo uglavnom se koristi za kablovsku prijenos sistem i to može ponuditi visokog kvaliteta video prijenos službe.Oprema usvaja površinu spremaju se tehnologije s elegantnim izgled i pouzdan nastup.Glavna komponenta bismjer pojačalo obrnuti put je bavi dizajnom kompatibilnog strukture...

KM 52.50
10PCS Dva Puta Radio Dodatak VHF Antenu Za motorno ulje GP328 GP338 GP68 GP88 GP88S GP300 CP200 EP350 EP450 HT1250 Voki-Toki
  • Svježe
Procjenjuje se:

10PCS Dva Puta Radio Dodatak VHF Antenu Za motorno ulje GP328 GP338 GP68 GP88 GP88S GP300 CP200 EP350 EP450 HT1250 Voki-Toki

VHF Antenu Za motorno ulje GP328 GP338 GP68 GP88 GP88 S GP300 CP200 EP350 EP450 HT1250 VokiTokiOsobine : Veza : MX tip veza Bend : VHF Frekvenciju : 146174 MHz Tip : Heliflex Dužina : 6 " u Skladu Sa Radio : GP68, GP88, GP88 S, GP328, GP338, GP338 PLGP2000, GP3688, GP344, GP388 GP140, GP280, GP300, GP320, GP330 GP340, GP360, GP380, GP640, GP680, GP1280 HT10, HT50, HT600, HT750, HT1250, HT1250 HT1250je LI, HT1250da LI+, HT1550, HT1550 XLS CT150,CT250, CT450 CP040, CP140, CP150, CP160, CP180, CP185, CP200 EX500, EX560, EX600, EP350, EP450, PR400, PR860 PTX600, PTX700, PTX760, PTX760 PLSP50, SP10, P10, P50, P100, P110, P200, P210, P1225 PRO1150, PRO2150, PRO3150, PRO5150, PRO7150 Paket uključuje : 10 puta više Antene

KM 26.00 36.75
2 Komada/mnogo Novih srednjoj stabilnost gb / s SFP vlakna primopredajnik karticu dual-vlakana jedan način 20KM LC
  • Svježe
Procjenjuje se:

2 Komada/mnogo Novih srednjoj stabilnost gb / s SFP vlakna primopredajnik karticu dual-vlakana jedan način 20KM LC

SFP 10 / 100 / 1000 M Vlakna Medija PretvaračPregled : JYTGS803 niz gb / s Ethernet SFP vlakna medija converters premostiti jaz između bakra i vlakna infrastrukture U SFP vlakna medija converters dizajnirani su za najviše odgovara za vlakana bakra Ethernet pretvaranje prijave koja je potrebna fleksibilnost u prijenos stopa, radi udaljenosti, i vlakna mreže tipova koji mogu biti shvatila da jednostavno mijenja hotuključiiigrati SFPs.Prijave· Telekomunikacija Mreža· Škole, Kancelarije, Cyber BarsOsobine : · High fleksibilnosti sa hot uključiiigrati SFP· 1600byte super podatke paket prijenos· Pun duplekskontrola protoka, Pola dupleksnazad pritisak Veza krivica proći kroz (LFPT)· Pun poziciji LEDs da pokazuje moć i mreže statusSpecifikacije : StandardIEEE802.3 (10 BASET), IEEE802.3u 100 BASETX / FX (BrzoEthernet),IEE802.3z 1000 BASE SX / LX(gb / s Ethernet), IEEE802.3x (Protok Kontrola), IEEE802.1q, IEEE802.1p Qo S, IEEE802.1 d otišli u Razmaku od Drveta10 / 100 / 1000 BASETSTP ili UTP Kategorija 5 / 5e / 6 kablovsku (Max...

KM 115.48
2pcs baofeng voki-toki mini radio dečka-t3 2w uhf 462-467 mhz dva puta radio odgovara djece je radio Božićni dar
  • Svježe
Procjenjuje se:

2pcs baofeng voki-toki mini radio dečka-t3 2w uhf 462-467 mhz dva puta radio odgovara djece je radio Božićni dar

vokitoki bambini mini radio dečkat3 dva puta radio djece je radiocaratteristica : 50 gruppi CTCSS / 50 gruppi DIREKTORRadio FMVOX (glas operisao trasmissione)funzione di scansionemessaggio vocale (Inglese / Cinese)Tajmeriz tajmer (TOT)regolazione del livello di Iskriviallarme di emergenzaAuto batteria salvabatteria scarica avvisoFlash illuminazionefunzione di monitoraggiocanale occupato bravuoutsoftver po PC programmabilespecifica : Gama di frequenza UHF400480 MHzCapacità di canale 22Spaziatura Tra sam kanalijem 25 KHz / 12.5 KHzAntenu Impedenza 50Impedenza microfono 600Tensione di funzionamento 4.5 V DC mozda, hvaia! javit 15 %Stabilità di frequenza mozda, hvaia! javit 5ppmcompatibile Con Američke Vojne Standard (Milionapolnih bolesti810 C / D / E)trasmettitore (EIARS 316 B STANDARD)proizvoda uključuju : ×2 radio×1 manuale

KM 37.00 38.79
GPS aktivni antenu SMA Muškarac uključi 3M kabl za Auto GPS Navigaciju 1
  • Svježe
Procjenjuje se:

GPS aktivni antenu SMA Muškarac uključi 3M kabl za Auto GPS Navigaciju 1

GPS aktivni antenu SMA Muškarac uključi 3 M kabl za Auto GPS Navigaciju #1Specifikacija : Centar Frekvenciju 1575.42 MHz+ / 3 MHz V S W R : 1.5 : 1 Impendence : 50 omska Kablovsku dužina : 3 miliona ili zahtev Veza tip : SMA muškarac Slobodni veza : SMB / od njega se izrađuju / BNC / MCX / MMCX / Fakra,itd Spremaju : Magnetno bazu Napon : 35 V Dobiti : 30+ / 3d Bi Težinu : 40g

KM 9.21
10065 - Ekstremno Kompatibilni 1000Base-T RJ45 Bakra SFP
  • Svježe
Procjenjuje se:

10065 - Ekstremno Kompatibilni 1000Base-T RJ45 Bakra SFP

10065 Ekstremno 100% Kompatibilni 1000 BaseT RJ45 Bakra SFP10065100% Ekstremno Kompatibilni1000 BASET SFP RJ45 100m primopredajnikVisokog Kvaliteta sa CE,Ro Hs,FCCKarakteristike & Specifikacije Oblik Faktor : SFP Uređaj Tip : Primopredajnik modul Interfejs (Autobusa) Tip : Uključiu modul Povezivanje Tehnologija : Ozvucen Prijavu : 1000 BASET Prijenos Podataka Kurs : 1000 Mbps talasna dužina : n / anm Max Udaljenost : 100m Vlakna Tip : SMF Veza : Dupleks LC DDM : Bez DDM Operativni Temperatura : 0~70 °C u Skladu sa MSA SFP SpecifikacijaGarancija : Obećavamo sve reklamiraju optički transceivers su potpuno nove sa novim komponente i dijelove i apsolutno je nikad ne koristim stara i renoviran materijala...

KM 33.00