• Svježe
10pcs/mnogo Lora1278F30 - 6~8 km visokim performansama 30dBm bežični IF primopredajnik 433MHz | 470MHz A luku visok moćni Lora Modul

10pcs/mnogo Lora1278F30 - 6~8 km visokim performansama 30dBm bežični IF primopredajnik 433MHz | 470MHz A luku visok moćni Lora Modul

Buyers rating:
-17 % KM 169.00
KM 204.00

Iz robe

Mi smo originalni proizvođač sa više od 10 godina iskustva za istraživanje i razvoj, proizvode i prodajem MNOGO(internet stvari) proizvode kao što IF modula, voki-toki modula i integrisane digitalni senzor modula.U međuvremenu,ODM i NAKON projekata si je pozdravio. 10pcs/mnogo Lora1278 F30 - 6~8 km visokim performansama 30d Bm bežični IF primopredajnik 433 MHz | 470 MHz A luku visok moćni Lora Modul
Lora1278 F30 je 1 W IF Bežični Prednji kraj primopredajnik modul. To je urezano Semtech SX1278 IF čip(433/470 MHz ), koju je usvojila Lo Ra TM Širi Spektar modulation frekvenciju skakućeš tehniku. Karakteristike srednjoj osjetljivost (-120 d Bm @g. fsk-a, -130d Bm @ Lo Ra), +30 d Bm izlazne snage da ovo modul izvesti bolje nego g. fsk-a i GFSK modul. Multi-signal neće uticati na jedno drugo i u gužvi frekvenciju okruženju, to dolazi sa jakim anti-smetnje nastup.
Proizvod Detalje :
Specifikacije :
Predmet broj : 433 MHz 1 W visok moćni bežični Radio-predajnik Sam o Ra modul Lo Ra1278 F30
Parametar
Min
Tip
Max
Jedinice
Stanju
Voznom stanju,
Radi napon domet
3
Za 3,3
6
V
Temperatura napon
-40
85
°C
Trenutne potrošnje
Primamo trenutni
10.8
m A
Odašilje trenutni
500
m A
@ 30d Bm
Spavam trenutni
u A
Parametar
Frekvenciju domet
400.5
430.5
440.5
MHz
@ 430.5 MHz
Modulation stopa
1.2
300
Kbps
G. fsk-a
0.018
Za 37,5
Kbps
Lora TM
Izlazne snage domet
Čak 27,5
30.5
d Bm
Primamo osjetljivost
-120
d Bm
@ G. fsk-a podaci=1.2 kbps,Fdev=10k Hz
-130
d Bm
@ Lora BW=125 KHz_SF = 12_CR=4/5
Osobine : Frekvenciju Udaljenost : 400.5-440.5 MHz (Prilagodljiv 400-440 MHz ) Osjetljivost na -120 d Bm Maksimalnu izlazne snage : +30d Bm 10.8 mama @prijemnik status spavati trenutni prijenos Podataka kurs : @g. fsk-a 1.2-300 kbps ; @Lo Ra TM, 0.018-za 37,5 kbps za 3,3-6.0 V Napajanje 127db dinamika domet RSSI Nema signala blokirala 256byte FIFO A Frekvenciju skakućeš Niske energije otkrivanje ugrađeni senzori Temperature Operativni Temperatura Udaljenost : -40~+85 °C
Prijavu : Daljinski Daljinski metar čitanje Industrijske kontrolu kući automatika daljinski osjećam Pojedinac podatke podatke Igračka daljinski mreže senzora guma pritisak praćenje zdravlje praćenje bežični PC kuta tag čitanje i pisanje
Shemu :
Pin definiciji :
Pin NE. Pin ime Opis 1 VCC Napajanje za 3,3 V 2 GND moć zemlju 3 NC Nema Veze 4 NC Nema Veze 5 NRESET Reset ulaz 6 DIO0 Digitalni sam/IZLAZNE 7 NSS A omogućiti 8 GND moć zemlju 9 SCK Serijski sat A interfejs 10 MISO Serijski MISO za A interfejs 11 MOSI Serijski MOSI za A interfejs 12 DIO2 Digitalni sam/O 13 DIO1 Digitalni sam/O 14 NC Nema Veze 15 GND moć zemlju 16 MRAV Povezati sa 50 omska coaxial antenu
Mehaničar dimenziju :
Slijepo crijevo :
Modul je moguće da je opremljen standardni DEMO odbor za mušterija da grešaka program i test udaljenost.

Karakteristike

:
Lora1278F30 30dBm lora modul
:
G-NiceRF
Frekvenciju:
433Mhz
Radi napon:
Za 3,3-6.0 V
Osjetljivost:
-120dBm
Spavam trenutni:
Maksimalna izlazne snage:
+30dBm (1W)
Prijenos podataka stopa:
@G. fsk-a,1.2-300kbps
Operativni Temperatura:
-40 ~ + 85 °C
Prednji kraj if modul:
Prednji kraj if modul
Prijenos podataka 2 stope:
@Lora ,0.018-za 37,5 kbps
Osjetljivost 2:
-130dBm @lora_125KHz

Ovako bi vam se moglo svidjeti

5m (16ft) Informacije XDACBL5M Kompatibilni 10G SFP+ Pasivno Direktno Zakačiti Bakra Twinax Kabl
  • Svježe
Procjenjuje se:

5m (16ft) Informacije XDACBL5M Kompatibilni 10G SFP+ Pasivno Direktno Zakačiti Bakra Twinax Kabl

Informacije XDACBL5 M Kompatibilni 10 G SFP+ DAC Twinax Kablovsku (5 metara, pasivno, SFP+ da SFP+, 24 AWG)Proizvod Detalje Informacije Pravi XDACBL5 M Prodavac Ime LODFIBER Veza Tip SFP+ da SFP+ Max Podatke Stopa 10 Gbps Kablovsku Tip Pasivno Bakra Kabel AWG 30 AWG Kablovsku Dužinu 5m(16.4 ft) Jaknu Materijal PVC(OFNR) Temperatura 0 do 70°C (32 da 158°F) HTSUsklađeni Kod 8544700000 Kvalitet Sertifikat Kvalitet i standardi su temelj LODFIBER...

KM 63.00
Slobodna Isporuka 10 MILIONA FTTH Optičke Baci Kablovsku Patch Vrpcu SC u SC Simplex SM 10 Metara Optičke Baci Kablovsku Skakač
  • Svježe
Procjenjuje se:

Slobodna Isporuka 10 MILIONA FTTH Optičke Baci Kablovsku Patch Vrpcu SC u SC Simplex SM 10 Metara Optičke Baci Kablovsku Skakač

PrijavuDaljinu i lokalne optički prijenos mreže, prenos podataka mreže, slika prijenos mreže, CATV, optičke test instrumenata, photoelectric automatski sistem kontroleOpisU optičke baci kablovsku patch vrpca je dva ukršteni konektori u svakom kraju kablovsku da napravimo vezu; pigtail kabl je jedan kabl sa konektor...

KM 29.70
2pcs 1 par Htb-3100ab 10/100M Optičkog Medija Pretvarač Vlakna Primopredajnik Jedan Vlakna 25 km SC Singlemode
  • Svježe
Procjenjuje se:

2pcs 1 par Htb-3100ab 10/100M Optičkog Medija Pretvarač Vlakna Primopredajnik Jedan Vlakna 25 km SC Singlemode

2pcs 1 par Htb3100ab 10 / 100 M Optičkog Medija Pretvarač Vlakna Primopredajnik Jedan Vlakna 25 km SC SinglemodeOpis Proizvoda : HTB 3100ab jedan način jedan vlakna primopredajnik proizvod može spasiti pola vlakna, podatke o jedan vlakna i 10 / 100 m stopa prima i šalje, gdje optičke resurs je veoma primjenjivo.Proizvod parametre : Prati IEEE 802.3, IEEE 802.3 u i 100 BaseFX standardima10 / 100 Mbps prijenos podataka stopaPodrške pundupleks i pola dupleks nacin radaPruža standard RJ45 interfejs i SC vlakna interfejsRJ45 interfejs podržava oboje 10 Mbps i 100 Mbps autopregovaranje funkcijeRJ45 interfejs sa brzo prekidač funkcijeEMI Sertifikat : CE, FCC, VCCI, CTikVlakna Tip SinglemodeSC optičke interfejs tipTalasnu dužinu 1310nm 1550nmPrijenos 25 km daljineMaksimalna poslati optički moć 12.0 d BmMinimum emisija moć 19.0 d BmOsjetljivost 34.0 d Bm15.0 d Bm optičke veza gubitakDOVEO Opis : DOVEOBojaFunkcijuFX 100ZeleniZapalio kada 100 BaseFX operacijaFX Veza / ČINZeleniZapalio kada optički kabl vezu sa daljinski uređaj je dobro...

KM 18.32
Super slijepog miša 978Mhz 3dbi Antenu SMA Zračne Uključi Vertikalnog Crni Ham Radio Zračne Gumene Antenu Signal Buster 50 omska 60W
  • Svježe
Procjenjuje se:

Super slijepog miša 978Mhz 3dbi Antenu SMA Zračne Uključi Vertikalnog Crni Ham Radio Zračne Gumene Antenu Signal Buster 50 omska 60W

Nisku Cijenu 978 Mhz 3dbi Antenu SMA Zračne Uključi Vertikalnog Crni Ham Radio Zračne Gumene Antenu Signal Buster 50 omska 60 W 100% NOVAOpis : Frekvenciju Domet(MHz) : 978 MhzSignalu(MHz) : 30VSWR : ≤1.5Dobit(d Bi) : 3dbiMax Ulaz moć(P) : 60Ulaz Dakle Taj(Ω) : 50Izazvalo Nepotrebne Podjele Tip : VertikalnoAntenu veza : SMA UključiDužina : Težine : 0.015 KGMaterijal od antenu pokriti : najlonskojNAŠA KOMPANIJA JE PORODICAKao mlade sjajan tim puna snaga, imamo spremna za naš najbolji podržavati tvoj projekt sa vrha quanlity,takmičarski cijene, i izvrsnu uslugu.

KM 6.00 6.76
E-veza 30m Bežični HDMI Odašiljač i Prijemnik
  • Svježe
Procjenjuje se:

E-veza 30m Bežični HDMI Odašiljač i Prijemnik

Proizvod : 30 miliona Bežični HDMI Odašiljač i PrijemnikModel : PRVAKAWHD30 NizPregledU PRVAKAWHD30 Bežični za HDMI 60 GHz prijenos sistem šalje visoke rezolucije audio i video da bilo HDTV prikaži do 100 m / 30 Meter (Antenu za antenu).To se proteže HDMI A / V sadržaja iz kompjutera, setvrh kutije, i Bluray igrača, itd...

KM 480.00
50meters Oklopni Singlemode Dupleks Optički Kabl(9/125)- LC u SC
  • Svježe
Procjenjuje se:

50meters Oklopni Singlemode Dupleks Optički Kabl(9/125)- LC u SC

Proizvod KarakteristikeVeza Tip : LC / UPCSC / UPCJezgro Pokrovom Promjeru : 9 / 125Dužina : 50 MetaraStrand Tip : Dupleks (2 Niti)Jezgro Pokrovom Promjeru : Singlemode Oklopni (9 / 125)Jacketing : Zatvorenom OklopniUkršteni konektori : Muškarac da MužjakTransport : 1...

KM 75.00
7 u 1 RY3200A Optički Moć Metar Optičke RY3200A -70~+10 dBm +10MW metal Vizuelni Krivica Lokator+Vlakana strippingoptical fibe
  • Svježe
Procjenjuje se:

7 u 1 RY3200A Optički Moć Metar Optičke RY3200A -70~+10 dBm +10MW metal Vizuelni Krivica Lokator+Vlakana strippingoptical fibe

Instrument Model : 1 RY3200 ATalasnu dužinu udaljenost : 800 ~ 1700Veza : FC / SCSonda Tip : In Ga AsMoć mjerenje udaljenost : 70 ~ +10Neizvjesnosti : mozda, hvaia! javit 5%Standard talasnu dužinu (nm) : 850,980,1300,1310,1490,1550Prikaži rezoluciju Linearno pogled : 0.1% Logarithmic pogled : 0.01 d BmOperativni temperatura (℃) : 10 ~ +60Skladište temperatura (℃) : 25 ~ +70Automatsko gašenje vrijeme (min.) : 10Baterija kontinuirani radnog vremena (h) : ne manje od 48 satiDimenzije (mm) : 190x100x48Napajanje : 3 AA baterijeTežine (g) : 4002 .Optičke pigtail skakač makaze makaze Kevlar skliznutiPrijavu : odnosi na rez svaka vrsta od Kevlara optičke, za FTTH sajt izgradnji, fabrika proizvodnju itd.Isekao veoma lako, dug život.Proizvod mogućnosti : veliko materijal 3 CR13 nerđajućeg čelikaNosim otporna, izdržljivost, koroziju štetu smanjiti trajnogJedan ivice oštrim zubima, sečenje, striptizeta vlakna bez klizi smenu, osigurati uglađenošću električne rezanjeNe klizi podnijeti stisak, stisak utjeha, prelijepa boja trajnog,Protiv starenja dizajn, dizajn za celo čovečanstvoMiller CFS2 Optičke StriptizetaOsobine : 3 .Za skidanje 250 sitnica tampon prevlaka da razotkrije 125 sitnica cladded vlaknaDruga rupa za skidanje 23mm vlakna jakne140 um promjeru rupu i Votvaranje u oštrica dozvoljava uklanjanje 250 sitnica tampon čaura od 125 sitnica vlaknaNamešta u fabrici ne prilagođavanja trebaoNeće ogrebotina ili nick staklena vlaknaSve striptizeta površinu su proizvedeni da precizan toleranciju da uvjeravam čist, glatko trakeUdobnoststisak, ergonomske baviZaključaj da držiš alat zatvorene kada se to nije u upotrebiNapravio u SADuDužina : 6.44 u(165.00 mm)Težine : 4.17 unci(119.0 g)Aplikacije.Održavanje u TelekomOdržavanje CATVTest Laboratoriji optičkog vlaknaDrugi Optičke Mere4...

KM 84.00 88.50
Originalni LTX8502-P+ 10G-850nm-0.3 km-XFP
  • Svježe
Procjenjuje se:

Originalni LTX8502-P+ 10G-850nm-0.3 km-XFP

Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Za dodatne informacije, molimo vas da kontaktirate See Me prodavac Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju.

KM 177.00