• Svježe
gsm 900 1800 MHz dvojno bend magnetno bazu mount auto ponavljac signal antenu sma muškarac 3m

gsm 900 1800 MHz dvojno bend magnetno bazu mount auto ponavljac signal antenu sma muškarac 3m

Buyers rating:
KM 27.00

Iz robe


ELEKTRIČNI SPECIFIKACIJE
Frekvenciju Domet
900/1800 MHz Dobit
3.5 d B
V. S. W. R
Dakle Taj Ulaz
50Ω Radijacije
Kompanija Omni
Maksimalne Snage Ulaz-watts
10 W
Izazvalo nepotrebne podjele
Vertikalnim
MEHANIČKI SPECIFIKACIJE
Veza Tip
SMA - muški
Neto Težinu
Za 0,25 kg
Kabl Tip
3 M RG58
Dužina
12cm
Promjer
6.5 cm
Radome Boja
Crna
Spremaju se tip
magnetni baze
1. PAKET
Skoro naših proizvoda koji se koristi prirodni paket.
2. LEADTIME
3 dana nakon punu isplatu primio.
3. DOSTAVA METOD
Brže ekonomske KINI post prvi za slobodna isporuka.
Komercijalne izrazi, kao što DHL, HITNA pomoć, Fed Ex itd. kao tvoj izbor.
4.PLAĆANJE
Primamo samo Deponovan na Aliexpress.
Naše cijene NE uključuju svaki carine ili poreza.
Molim te, biti odgovorni za običaj porez, ako ti je lokalni običaj optužba neke običaj poreza.
5. VRATI i GARANCIJA
100% , molim te inspekciju pre nego što pošiljku.
Prihvatiti zamjenu za 7 radnih dana nakon što si dobio.
Antene i druge pribor 6 mjeseci garanciju, poluautomatske 1 godinu.
Kontaktirajte nas prije nego što se vratite. naša služba representitive će ti pomoći.
Kupci su odgovoran za vraćanje naknade od garancija stvari i vrati stavke, sa pravilnim paket.

Karakteristike

:
LC900TBTX
:
LINATCHO
:
is_customized:
Yes

Ovako bi vam se moglo svidjeti

XQF HM-118TN Ručnim Zvučnik Mikrofon za ICOM Auto Radio-E-2720H 2200 IC-2725E IC-208H
  • Svježe
Procjenjuje se:

XQF HM-118TN Ručnim Zvučnik Mikrofon za ICOM Auto Radio-E-2720H 2200 IC-2725E IC-208H

Svaki narudžbinu će ti donijeti poklon , Kao slikaHM118 TN Ručnim Zvučnik Mikrofon za ICOM Auto RadioE2720 H 2200 IC2725 E IC208 HOpis Kompatibilni za ICOM radioE2720 H IC2725 E IC208 H ICE208 ICV8000 IC2200 H Obavijest : ako ti radio model ne navedenih gore, molim te vidim moj drugi predmet ili email nam svoj broj modela, onda, pomoći ćemo ti da nađeš jednog to odijelo za tebe Džepu uključuju : 1 x Ručnim Zvučnik Mikrofon za icom Radio

KM 20.36
7 u 1 RY3200A Optički Moć Metar Optičke RY3200A -70~+10 dBm +10MW metal Vizuelni Krivica Lokator+Vlakana strippingoptical fibe
  • Svježe
Procjenjuje se:

7 u 1 RY3200A Optički Moć Metar Optičke RY3200A -70~+10 dBm +10MW metal Vizuelni Krivica Lokator+Vlakana strippingoptical fibe

Instrument Model : 1 RY3200 ATalasnu dužinu udaljenost : 800 ~ 1700Veza : FC / SCSonda Tip : In Ga AsMoć mjerenje udaljenost : 70 ~ +10Neizvjesnosti : mozda, hvaia! javit 5%Standard talasnu dužinu (nm) : 850,980,1300,1310,1490,1550Prikaži rezoluciju Linearno pogled : 0.1% Logarithmic pogled : 0.01 d BmOperativni temperatura (℃) : 10 ~ +60Skladište temperatura (℃) : 25 ~ +70Automatsko gašenje vrijeme (min.) : 10Baterija kontinuirani radnog vremena (h) : ne manje od 48 satiDimenzije (mm) : 190x100x48Napajanje : 3 AA baterijeTežine (g) : 4002 .Optičke pigtail skakač makaze makaze Kevlar skliznutiPrijavu : odnosi na rez svaka vrsta od Kevlara optičke, za FTTH sajt izgradnji, fabrika proizvodnju itd.Isekao veoma lako, dug život.Proizvod mogućnosti : veliko materijal 3 CR13 nerđajućeg čelikaNosim otporna, izdržljivost, koroziju štetu smanjiti trajnogJedan ivice oštrim zubima, sečenje, striptizeta vlakna bez klizi smenu, osigurati uglađenošću električne rezanjeNe klizi podnijeti stisak, stisak utjeha, prelijepa boja trajnog,Protiv starenja dizajn, dizajn za celo čovečanstvoMiller CFS2 Optičke StriptizetaOsobine : 3 .Za skidanje 250 sitnica tampon prevlaka da razotkrije 125 sitnica cladded vlaknaDruga rupa za skidanje 23mm vlakna jakne140 um promjeru rupu i Votvaranje u oštrica dozvoljava uklanjanje 250 sitnica tampon čaura od 125 sitnica vlaknaNamešta u fabrici ne prilagođavanja trebaoNeće ogrebotina ili nick staklena vlaknaSve striptizeta površinu su proizvedeni da precizan toleranciju da uvjeravam čist, glatko trakeUdobnoststisak, ergonomske baviZaključaj da držiš alat zatvorene kada se to nije u upotrebiNapravio u SADuDužina : 6.44 u(165.00 mm)Težine : 4.17 unci(119.0 g)Aplikacije.Održavanje u TelekomOdržavanje CATVTest Laboratoriji optičkog vlaknaDrugi Optičke Mere4...

KM 84.00 88.50
YIDATON 10 puta više Dva puta radio slušalice akusticna cijev slušalicu slušalicu sa guraj razgovarati za motorno ulje CP040,CP200,GP300 GP88 itd
  • Svježe
Procjenjuje se:

YIDATON 10 puta više Dva puta radio slušalice akusticna cijev slušalicu slušalicu sa guraj razgovarati za motorno ulje CP040,CP200,GP300 GP88 itd

YIDATON 10 puta više Dva puta radio slušalice akusticna cijev slušalicu slušalicu sa guraj razgovarati za motorno ulje CP040,CP200,GP300 GP88 itdOpisi : Dva puta radio slušalicu tajnim jasno akusticna cijev slušalice za motorno ulje Sa guraj razgovarati dugme za motorno ulje akusticna cijev uklapa u uvo, i da se drži svoje privatne razgovore ...

KM 113.98
(2 PC)KSUN X-63TFSI Ham Dva Puta Radio voki-toki Dual-Bend Primopredajnik BUXUN X-63(Crna)
  • Svježe
Procjenjuje se:

(2 PC)KSUN X-63TFSI Ham Dva Puta Radio voki-toki Dual-Bend Primopredajnik BUXUN X-63(Crna)

GeneralFrekvenciju Domet400470 MHzOperacija NaponDC3.7 VKanal Kapaciteta16AntenuIntegrisane antenuDakle Taj Antenu50Dimenziju96*55*22mmpošaljiIzlazne snage2 W / 5 WMaksimalna odstupanje≤Mozda, hvaia! javit 5 KHzRadijacijeTrenutna≤1000m APrijemnikOsjetljivostIskrivi OsjetljivostIntermodulation50d BAudio Moć≥300m Wtrenutna≤100m AIskrivi trenutni20m AProizvod podešavanjaTrupa * 2Baterija * 2Punjač * 2Antenu * 2Vrati snimak * 2Objesiti konopac*2Slušalice * 2Napomena : 1...

KM 60.00 63.60
Finisar FWLF163150HW 1537.40 NM 125M 2.67 G 120 KM SM ESFP
  • Svježe
Procjenjuje se:

Finisar FWLF163150HW 1537.40 NM 125M 2.67 G 120 KM SM ESFP

Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju Za više informacija ili tehničko pitanje, molim vas da kontaktirate See Me službe.

KM 67.50
5m (16ft) F10-QSFP-8LC-AOC5M Kompatibilni 40G QSFP+ 4 Dupleks LC Novajliju Aktivni Optički Kabl
  • Svježe
Procjenjuje se:

5m (16ft) F10-QSFP-8LC-AOC5M Kompatibilni 40G QSFP+ 4 Dupleks LC Novajliju Aktivni Optički Kabl

Ekstremno Mreža F10QSFP8 LCAOC5 M Kompatibilni 40 G QSFP+ Novajliju AOC (5 metara, OM3 MMF, QSFP+ 4 dupleks LC) Proizvod Detalje Ekstremno Mreža Pravi F10QSFP8 LCAOC5 M Prodavac Ime LODFIBER Veza Tip QSFP+ 4 dupleks LC Max Podatke Stopa 40 Gbps Kablovsku Tip Aktivni Optički Kabl Vlakna Tip OM3 Multimode Vlakna (MMF) Kablovsku Dužinu 5m(16.4 ft) Jaknu Materijal PVC(OFNR) Temperatura 0 do 70°C (32 da 158°F) HTSUsklađeni Kod 8544700000 Protokole 40 G Infini Band 8x DDR, 4x QDR, 10 G / 40 Gigabit Ethernet, Vlakna Kanal Kvalitet Sertifikat Kvalitet i standardi su temelj LODFIBER...

KM 210.00
R2 antenu 144/430MHz dual-bend Fleksibilan Mobilni Bič Antenu auto antenu za dva puta radio
  • Svježe
Procjenjuje se:

R2 antenu 144/430MHz dual-bend Fleksibilan Mobilni Bič Antenu auto antenu za dva puta radio

ELEKTRIČNI SPECIFIKACIJEFrekvenciju Domet144 / 430 MHz(VHF136174 MHz UHF400470 MHz) Dobit2.15 d Bi / 3d BiV S W RDakle Taj Ulaz50 RadijacijeKompanija OmniMaksimalne Snage Ulazwatts50 WIzazvalo nepotrebne podjeleVertikalnimOsvjetljenje ZaštituDirektno ZemljuMEHANIČKI SPECIFIKACIJEVeza TipMtip(MO 259 UHF)Radome MaterijalNerđajućeg čelikaNeto Težinu0.1 kgDužina38cmPromjeru od Šasija

KM 14.00 14.70
2pcs 1 par Htb-3100ab 10/100M Optičkog Medija Pretvarač Vlakna Primopredajnik Jedan Vlakna 25 km SC Singlemode
  • Svježe
Procjenjuje se:

2pcs 1 par Htb-3100ab 10/100M Optičkog Medija Pretvarač Vlakna Primopredajnik Jedan Vlakna 25 km SC Singlemode

2pcs 1 par Htb3100ab 10 / 100 M Optičkog Medija Pretvarač Vlakna Primopredajnik Jedan Vlakna 25 km SC SinglemodeOpis Proizvoda : HTB 3100ab jedan način jedan vlakna primopredajnik proizvod može spasiti pola vlakna, podatke o jedan vlakna i 10 / 100 m stopa prima i šalje, gdje optičke resurs je veoma primjenjivo.Proizvod parametre : Prati IEEE 802.3, IEEE 802.3 u i 100 BaseFX standardima10 / 100 Mbps prijenos podataka stopaPodrške pundupleks i pola dupleks nacin radaPruža standard RJ45 interfejs i SC vlakna interfejsRJ45 interfejs podržava oboje 10 Mbps i 100 Mbps autopregovaranje funkcijeRJ45 interfejs sa brzo prekidač funkcijeEMI Sertifikat : CE, FCC, VCCI, CTikVlakna Tip SinglemodeSC optičke interfejs tipTalasnu dužinu 1310nm 1550nmPrijenos 25 km daljineMaksimalna poslati optički moć 12.0 d BmMinimum emisija moć 19.0 d BmOsjetljivost 34.0 d Bm15.0 d Bm optičke veza gubitakDOVEO Opis : DOVEOBojaFunkcijuFX 100ZeleniZapalio kada 100 BaseFX operacijaFX Veza / ČINZeleniZapalio kada optički kabl vezu sa daljinski uređaj je dobro...

KM 18.32