• Svježe
Dvostruka bend bič antenu za dva puta radio ručnim radio auto magnet bič antenu dvojno voki-toki mini bič antenu za kola

Dvostruka bend bič antenu za dva puta radio ručnim radio auto magnet bič antenu dvojno voki-toki mini bič antenu za kola

Buyers rating:
KM 16.32

Iz robe


Frekvenciju : Dvojno Bend 136-174 MHz, 400-470 MHz.
Dobit : 2.15/3d Bi
Kabl Conenctor : SMA ženske

Karakteristike

:
OSHINVOY
:
C-12
Dobit:
2.15/3dBi
Izlazne Snage:
50W
Frekvenciju:
Dvostruka band136-174/400-470MHz

Ovako bi vam se moglo svidjeti

5X dugme za motorno ulje GM338 dva puta radio
  • Svježe
Procjenjuje se:

5X dugme za motorno ulje GM338 dva puta radio

5pcs / mnogo dugme za GM338 GM340 GM360 GM398 CDM750 dva puta radiopaket : dugme 5pcspojedinac poli vrećuNapomena : 1 Mi smo jedini brod u tvoju Alipay adresu Mi ćemo preuzeti odgovornost za pogrešne isporuka adresu uzrokovana kupac je nemar...

KM 11.00 11.40
Novi Bežični Modem Žicu F Muškarac Uključi Prekidač CRC9 pravi Kut Veza RG174 Kablovsku 20CM 8 Veliko Brzo Brod
  • Svježe
Procjenjuje se:

Novi Bežični Modem Žicu F Muškarac Uključi Prekidač CRC9 pravi Kut Veza RG174 Kablovsku 20CM 8 Veliko Brzo Brod

Novi Bežični Modem Žicu F Muškarac Uključi Prekidač CRC9 pravi Kut C onnector RG174 Kablovsku 20 CM 8" Veliko Brzo BrodOpis : 100% novo ! Proizvod Ime : Veza F Muškarac Uključi Prekidač CRC9 pravi Kut Veza Je : F Muškarac Uključi Veza B : A 9 pravi Kut Kablovsku tip : RG174 ili zahtev Kablovsku dužina : 8"( 20 CM) ili zahtev dakle taj : 50 omska Količinu : 1 pc Prijavu : Nekada široko za ruter, buster i WLAN Wifi antenu convertion...

KM 3.23
1310/1550nm 20km 10/100M FC Vlakna Medija Pretvarač Karticu, NAKON Vlakna Medija Pretvarač, Medije Pretvarač Chasiss
  • Svježe
Procjenjuje se:

1310/1550nm 20km 10/100M FC Vlakna Medija Pretvarač Karticu, NAKON Vlakna Medija Pretvarač, Medije Pretvarač Chasiss

10 / 100m Uključiu Karticu medija pretvarač jedan optičke da rj45 medija pretvarač 1 FX+1 TX SC / FC Veza 20 KM1 Ključ KarakteristikeSkladu sa IEEE802.3 i IEEE802.3u 10 / 100 BaseTX i 100 BaseFX10 / 100 Mbps i pun / pola dupleks automatski podesite u TP luku MDI / MDIX Auto Negotiation WDM Tehnologija Kombinira Dvojno Vlakna Kablove u Jedan Vlakana...

KM 38.82
2PCS BaoFeng Mini Voki-Toki Djece Djeca Radio DEČKA-T3 2W UHF462-467(MHz) dva puta radio Prenosni Primopredajnik radio Djeca dar
  • Svježe
Procjenjuje se:

2PCS BaoFeng Mini Voki-Toki Djece Djeca Radio DEČKA-T3 2W UHF462-467(MHz) dva puta radio Prenosni Primopredajnik radio Djeca dar

2 PCS Bao Feng Mini VokiToki Djece Djeca Radio DEČKAT3 2 W UHF462467(MHz) dva puta radio Prenosni Primopredajnik radio Djeca poklon * Velikodušan dometa do 3km (1.9 milja) * Odlično zvuči kvalitet * Naći na otvorenom kanalu brzo s auto kanal skeniranje * Kul LCD okrenuta leđima prikaži * Izgradiou mini DOVEO baklju s plavim DOVEO * 22 Kanala * VOX glas * Auto kanal skeniranje * Baterija spasiti * slaba baterija uzbunu * Tipkovnica bravu * Razgovarati potvrdu ton Specifikacije * Max prijenos udaljenost : 3km (1.9 milje) * Kanala : 22 * Privatnost šifre : 38 * Poziv tonove : 10 * Energije : 3x AAA baterije po radio (Nije Uključena) Proizvod dimenzije : (H)14cm x (Ne)5.5 cm x (D)3.5 cm (5.5 x 2.2 x 1.4 cm) Paket težinu : 221g Boja : CrnoPink Blue / Žute / Zelene Paket Listu : 2x Baofeng T3 VokiToki 1x Korisničko Uputstvo

KM 28.00 29.98
Zatvorenom Vijeće Antenu Unutrašnje Antenu 800Mhz da 2500MHz 3G 2G GSM DIREKTOR CDMA WCDMA UMTS Mrežu Za Mobilni Telefon, Signal Buster
  • Svježe
Procjenjuje se:

Zatvorenom Vijeće Antenu Unutrašnje Antenu 800Mhz da 2500MHz 3G 2G GSM DIREKTOR CDMA WCDMA UMTS Mrežu Za Mobilni Telefon, Signal Buster

Slobodna Isporuka 4pcs / mnogozatvorenom vijeće antenu 8002500mhz unutrašnje vijeće antenu za WIFI GSM 3 G DIREKTOR CDMA signal ponavljac busterTehnički Specifikacija : FrekvencijuMHz : 800 ~960 / 1710~2500Dobitd Bi : 6 mozda, hvaia! javit 1 / 8 mozda, hvaia! javit 1Zrak širina : H : 70 / 60 V : 55 / 45VSWR : ≤1.5Ulaz Dakle Taj KojiΩ : 50Izazvalo Nepotrebne Podjele : VertikalnoMax ulaz moćW : 50Mouting Kit : Na ziduVeza model : NŽenskiAntenu sa pokretanjem kit težinukg : 0.50 kgRadi Temperatura °c : 40~60Radome materijal boja : ABS / bijeleKabl dužina : 0.3 mKarakteristike i Proizvod Opis...

KM 74.98
2pcs baofeng voki-toki mini radio dečka-t3 2w uhf 462-467 mhz dva puta radio odgovara djece je radio Božićni dar
  • Svježe
Procjenjuje se:

2pcs baofeng voki-toki mini radio dečka-t3 2w uhf 462-467 mhz dva puta radio odgovara djece je radio Božićni dar

vokitoki bambini mini radio dečkat3 dva puta radio djece je radiocaratteristica : 50 gruppi CTCSS / 50 gruppi DIREKTORRadio FMVOX (glas operisao trasmissione)funzione di scansionemessaggio vocale (Inglese / Cinese)Tajmeriz tajmer (TOT)regolazione del livello di Iskriviallarme di emergenzaAuto batteria salvabatteria scarica avvisoFlash illuminazionefunzione di monitoraggiocanale occupato bravuoutsoftver po PC programmabilespecifica : Gama di frequenza UHF400480 MHzCapacità di canale 22Spaziatura Tra sam kanalijem 25 KHz / 12.5 KHzAntenu Impedenza 50Impedenza microfono 600Tensione di funzionamento 4.5 V DC mozda, hvaia! javit 15 %Stabilità di frequenza mozda, hvaia! javit 5ppmcompatibile Con Američke Vojne Standard (Milionapolnih bolesti810 C / D / E)trasmettitore (EIARS 316 B STANDARD)proizvoda uključuju : ×2 radio×1 manuale

KM 37.00 38.79
4g Modem Antenu 4G LTE Antenu 12dBi 3G Antenu buster WIFI Antenu sa 5m kablovsku i SMA muškarac za ponavljac ruter 4g modem
  • Svježe
Procjenjuje se:

4g Modem Antenu 4G LTE Antenu 12dBi 3G Antenu buster WIFI Antenu sa 5m kablovsku i SMA muškarac za ponavljac ruter 4g modem

https : / / amsolutions.aliexpress.com / store / group / Antennas / 708903_500601365.htmlspm=2114.12010615.0.0.1e3a34bd24 BtzFrekvenciju Udaljenost : 698960 MHz, 17102700 MHzDobit : 1012d BiVSWR : Izazvalo Nepotrebne Podjele Tip : HorizontalnoRadijacija : Kompanija OmniMaksimalna lmput moć : 10 WUlaz lmpedance : 50 OmaVeza Tip : SMA muškarac KonektorKabl Tip : RG58 503 kablKabl dužina : 5 metaraDemensions : 246*65*65mm1* 3 G 4 G antenu sa SMA muškarac konektorToplo Napomena : dragi ruskim prijateljima, molim vas, ostavite vaše puno ime na dostavu kad bi vam naredbu...

KM 39.00 64.78
10/100/1000M Dvojno Vlakna 1x9 Optički Primopredajnik Modul 20KM 1310nm UO ZA 3,3/5V
  • Svježe
Procjenjuje se:

10/100/1000M Dvojno Vlakna 1x9 Optički Primopredajnik Modul 20KM 1310nm UO ZA 3,3/5V

Opis1 × 9 primopredajnik podržava 1250 Mbps i 20km prijenos udaljenost s SMF.Primopredajnik sastoji se iz dva dijela : odašiljač sekcija uključuje je FP laser slušalicu sekcija se sastoji od PINA photodiode integrisane sa transdakle taj preamplifier (TIA).1.Karakteristikaja 1×9 paketa sa FC konektorja 1310nm FP Tx / 1550nm PIN i Rx1550nm FP TX / 1310nm PIN RXja 20 Km prenos sa SMFja +za 3,3 V jedan napajanjeja LVPECL kompatibilni unosa podataka / izlazne interfejsja Niska EMI i odlično ESD zaštituja laser sigurnost standard DONESE60825 skladuja Skladu sa Ro HS2.Prijavu Ethernet TelekomTransport : 1...

KM 43.48
GPS aktivni antenu SMA Muškarac uključi 3M kabl za Auto GPS Navigaciju 1
  • Svježe
Procjenjuje se:

GPS aktivni antenu SMA Muškarac uključi 3M kabl za Auto GPS Navigaciju 1

GPS aktivni antenu SMA Muškarac uključi 3 M kabl za Auto GPS Navigaciju #1Specifikacija : Centar Frekvenciju 1575.42 MHz+ / 3 MHz V S W R : 1.5 : 1 Impendence : 50 omska Kablovsku dužina : 3 miliona ili zahtev Veza tip : SMA muškarac Slobodni veza : SMB / od njega se izrađuju / BNC / MCX / MMCX / Fakra,itd Spremaju : Magnetno bazu Napon : 35 V Dobiti : 30+ / 3d Bi Težinu : 40g

KM 9.21
KPM-35V Optički Moć Metar i video Svetla Izvor OPM&VFL 2 U 1 10MW Optički Kabl Tester 6 talasnim dužinama
  • Svježe
Procjenjuje se:

KPM-35V Optički Moć Metar i video Svetla Izvor OPM&VFL 2 U 1 10MW Optički Kabl Tester 6 talasnim dužinama

* 2 u 1 Dizajn za Optički Moć Metar i video Svetla Izvor* Dizajniran da upoznaš neku FTTx prijavu* Najmanja, ionako najslabije i Najbrži* Je 3,7 V 2600m AH puni LiIon baterija zalihe 50 sati operacija* 6 Kalibracija Talasnim Dužinama* 2 Godine GarancijaOptička moć + 10mw crveni + litijum + USB naplaćivati softver za upravljanje + korisnik samokalibracijaMultisvrhu mašinu, savršena kombinacija optičke izgradnju i održavanje osoblje najbolji izborMoć test domet je : 70d Bm ~ + 10d Bm (uglavnom se koristi za telekomunikacije, mobilni, Kina Nitko, itd.)

KM 87.00 91.50
Visokog Kvaliteta VGA Extender Optičke converters sa Stereo 3.5 mm Audio 1080P, 2 FC optički luke,SM 20Km
  • Svježe
Procjenjuje se:

Visokog Kvaliteta VGA Extender Optičke converters sa Stereo 3.5 mm Audio 1080P, 2 FC optički luke,SM 20Km

VGA Extender Optičke converters sa Stereo 3.5 mm Audio 1080 P ,dva FC optički lukuVisokog Kvaliteta / Visokim Performansama / Fabrika cijenaMTBF (Znači Put Između Neuspjeh) Preko 100.000 sata, Častim Sa Samopouzdanje!Ne smirite za nisku cijenu,normalan,ne kvalitet predmet koji će prestati da radi za 1~12 mjeseci, odabrao je optimalna,izabrao nas!Tehnički Parametre Podržava maksimalna rezolucija do 1920×[email protected] Hz; Podršku najviše rezoluciju video da 1080 P; Mjenjač brzina : 240 MHz da tričavih 1,65 GHz...

KM 227.00 238.50
1310nm/1550nm do 20 km 10/100/1000M SC LC Vlakna Medija Pretvarač Karticu
  • Svježe
Procjenjuje se:

1310nm/1550nm do 20 km 10/100/1000M SC LC Vlakna Medija Pretvarač Karticu

SFP 10 / 100 / 1000 M Vlakna Medija PretvaračPregled : JYTGS803 niz gb / s Ethernet SFP vlakna medija converters premostiti jaz između bakra i vlakna infrastrukture U SFP vlakna medija converters dizajnirani su za najviše odgovara za vlakana bakra Ethernet pretvaranje prijave koja je potrebna fleksibilnost u prijenos stopa, radi udaljenosti, i vlakna mreže tipova koji mogu biti shvatila da jednostavno mijenja hotuključiiigrati SFPs.Prijave· Telekomunikacija Mreža· Škole, Kancelarije, Cyber BarsOsobine : · High fleksibilnosti sa hot uključiiigrati SFP· 1600byte super podatke paket prijenos· Pun duplekskontrola protoka, Pola dupleksnazad pritisak Veza krivica proći kroz (LFPT)· Pun poziciji LEDs da pokazuje moć i mreže statusSpecifikacije : StandardIEEE802.3 (10 BASET), IEEE802.3u 100 BASETX / FX (BrzoEthernet),IEE802.3z 1000 BASE SX / LX(gb / s Ethernet), IEEE802.3x (Protok Kontrola), IEEE802.1q, IEEE802.1p Qo S, IEEE802.1 d otišli u Razmaku od Drveta10 / 100 / 1000 BASETSTP ili UTP Kategorija 5 / 5e / 6 kablovsku (Max...

KM 102.00
SFP gb / s Optičkog Medija Pretvarač SFP1000Mbps Multi-Mode Daul Vlakna LC Luku 550 MILIONA SFP gb / s Vlakna Primopredajnik Odbor
  • Svježe
Procjenjuje se:

SFP gb / s Optičkog Medija Pretvarač SFP1000Mbps Multi-Mode Daul Vlakna LC Luku 550 MILIONA SFP gb / s Vlakna Primopredajnik Odbor

SFP 10 / 100 / 1000 M Vlakna Medija PretvaračPregled : JYTM803 niz gb / s Ethernet SFP vlakna medija converters premostiti jaz između bakra i vlakna infrastrukture U SFP vlakna medija converters dizajnirani su za najviše odgovara za vlakana bakra Ethernet pretvaranje prijave koja je potrebna fleksibilnost u prijenos stopa, radi udaljenosti, i vlakna mreže tipova koji mogu biti shvatila da jednostavno mijenja hotuključiiigrati SFPs.Prijave· Telekomunikacija Mreža· Škole, Kancelarije, Cyber BarsOsobine : · High fleksibilnosti sa hot uključiiigrati SFP· 1600byte super podatke paket prijenos· Pun duplekskontrola protoka, Pola dupleksnazad pritisak Veza krivica proći kroz (LFPT)· Pun poziciji LEDs da pokazuje moć i mreže statusSpecifikacije : StandardIEEE802.3 (10 BASET), IEEE802.3u 100 BASETX / FX (BrzoEthernet),IEE802.3z 1000 BASE SX / LX(gb / s Ethernet), IEEE802.3x (Protok Kontrola), IEEE802.1q, IEEE802.1p Qo S, IEEE802.1 d otišli u Razmaku od Drveta10 / 100 / 1000 BASETSTP ili UTP Kategorija 5 / 5e / 6 kablovsku (Max...

KM 42.99
Super slijepog miša 10pcs Slobodna Isporuka IF Fakra Veza Uključi Muškarac PCB mount pravi kut Waterblue/5021 Neutralan kodiranje
  • Svježe
Procjenjuje se:

Super slijepog miša 10pcs Slobodna Isporuka IF Fakra Veza Uključi Muškarac PCB mount pravi kut Waterblue/5021 Neutralan kodiranje

10 Pc Slobodna Isporuka IF Fakra Veza Uključi Muškarac PCB mount pravi kut Waterblue / 5021 Neutralan kodiranjeDielectric Obzira Napon >800 VRMS(Interfejs samo) Telo pet Centi vrijedno Pol Uključi Temperaturu.dometu 40~ +100 (IF) Tijelo Stil pravi Kut Veza Uključi / Mal Pin Spremaju se Tip PCB Planina,Kroz Rupu Direktno ≤1.3 F Izolaciju Otpor ≥1000 MOhm napon rejting 335 V Frekvenciju Domet 06 GHz Izdržljivost ≥500 CiklusaPaket uključuje : 10 PCAko i dalje nije pronađen robu šta ti treba, ali možemo prilagoditi za tebe.Javite nam ako imate bilo pitanje.Plaćanje1) Smo prihvatili isplatu od Alipay,kreditne kartice,Bankovni Transfer i druge Platni da Aliexpress podršku.2) Platni mora da je napravljeno u roku od 5 posao dana za redom.3) Molim vas, iznesite vaše zahtjeve kada ti napraviti isplatu,ili kontakt nas ODMAH.4) Pariz uključuje tvoj broj telefona zajedno wiht tvoju isplatu ako je moguće, pošto je pomoći da se tvoj paket.Dostava Uslovima1) delove od nas su siguran da imam kvaliteta garanciju, a oni su duplo testiran prije brodove.2) Tačke su poslali u roku od 3 posla dana kada punu isplatu je sređeno.3) stvari mogu biti poslao u Kini Post Registrovana Zrak Mail / DHL / HITNU / e Packet / Fedex IP / Fedex TJ / TNT.Isporuka Vrijeme ( Jedinice : Radnih Dana ) I VerovatnoćaZemljaPrva IsporukaDrugi IsporukaOdlaganjaIsporuka ≥ 50 DanaSjedinjenih Država610 (90%)1025 (9%)≥25 (1%)PovratBritanski815 (80%)1530 (19%)≥30 (1%)PovratAustraliju815 (75%)1530 (24%)≥30 (1%)PovratNjemačka815 (75%)1530 (24%)≥30 (1%)PovratThe French1018 (80%)1830 (19%)≥30 (1%)PovratRusija1018 (85%)1825 (14%)≥25 (1%)PovratItalija1020 (80%)2035 (19%)≥35 (1%)PovratIzrael1020 (75%)2035 (24%)≥35 (1%)PovratŠpanije1220 (75%)2035 (24%)≥35 (1%)PovratJapan712 (90%)1025 (9%)≥25 (1%)PovratKanada1020 (Većina)Lokalne pošta nije pitanje praćenja informacija.Garancija & Vratiti1) Li problem u vezi predmet pariz nas kontaktirati za 14 dana posle primanja.2) Reture predmet bi trebalo da uključuje originalni pakovanje i sve komponente.3) Zamjenu predmet je dozvoljeno, i repalcement ce biti isporucene nakon receving predmet od mušterija.4)plaćamo isporuka honorar od resending, dok kupca platiti poštanska Koštati.Zbog nasMi smo profesionalni dobavljač i proizvođača Radio frekvencijama (IF) porijekla, uključujući IF ukršteni konektori, RF Adapterima, RF Običaj Kablovsku Skupštine (Put Vodi),GSM / GPR / 3 G / 4 G LTE Antene, Wifi Antene, GPS Antene, Aluminijuma Kutije & Plastične Kutije, i druge Ham radio Antene & Pribor, itd.

KM 22.00 24.14
10/100Mbps, IEEE802.3at, POE+ moć: nivou od 25,5 W, MM Dvojno Vlakna, 2KM, Industrijske PoE Ethernet Prekidač
  • Svježe
Procjenjuje se:

10/100Mbps, IEEE802.3at, POE+ moć: nivou od 25,5 W, MM Dvojno Vlakna, 2KM, Industrijske PoE Ethernet Prekidač

10 / 100 Mbps, IEEE802.3at, POE+ moć : nivou od 25,5 W, MM Dvojno Vlakna, 2 KM, Industrijske Po E Ethernet PrekidačModel : PRVAKAGYP001 NizPregledPRVAKAGYP001 niz Industrijske Ethernet da vlakna medija converters pružamo 1 luku Ethernet medija pretvaranje od 10 / 100 Base T(X) da 100 Base FX (sa FC, UO ST ili SFP ukršteni konektori)...

KM 240.00