• Svježe
25 miliona (82ft) H3C SFP-XG-D-AOC-25 MILIONA Kompatibilni 10G SFP+ Aktivni Optički Kabl

25 miliona (82ft) H3C SFP-XG-D-AOC-25 MILIONA Kompatibilni 10G SFP+ Aktivni Optički Kabl

Buyers rating:
KM 120.00

Iz robe

H3 C SFP-XG-D-AOC-25 MILIONA Kompatibilni 10 G SFP+ AOC (25 metara, SFP+ da SFP+) Proizvod Detalje H3 C Pravi SFP-XG-D-AOC-25 MILIONA Prodavac Ime LODFIBER Veza Tip SFP+ da SFP+ Max Podatke Stopa 10 Gbps Kablovsku Tip Aktivni Optički Kabl Kablovsku Dužinu 25 miliona(82.02 ft) Jaknu Materijal PVC(OFNR) Temperatura 0 do 70°C (32 da 158°F) HTS-Usklađeni Kod 8544700000 Protokole 1x Infini Band QDR, DDR, BIH, 10 G gb / s Ethernet, Vlakna Kanal Kvalitet Sertifikat Kvalitet i standardi su temelj LODFIBER. Mi smo posvećen pruža mušterije sa ostatkom, standardi-zadovoljavajuće proizvoda i usluga. LODFIBER je prošlo mnogo kvaliteta, provjera sistema, kao da CE, Ro HS, FCC, ustanovili međunarodno standardizirani kvaliteta sistem i strogo provode standardizirani upravljanje i kontrolu u toku dizajn, razvoj, proizvodnja, instalaciju i službe. Molim te Napomena : Ubacivanje treća strana primopredajnik ne prazninu vašoj mreži opremu garanciju. Mreža opremu proizvođači svi smjernice naveo da garancija podršku na svoje proizvode neće biti pogođene. Doživotnom Garancijom Sve optičke proizvoda u LODFIBER su potpuno opravdano protiv manama u materijal i rad sa životu garanciju. Ovo garancija ne pokriti štetu koju slučajno, nepropisno briga, nepropisno koristiti, nemar, normalno pohabao, ili prirodno slom boja i materijala preko produžena vrijeme i koristiti. Pakiranje & Nazvavši Ovo lako srediti i dobro zaštićeni primopredajnik paket je označila i označen za uobičajeni LODFIBER standardima. Pretvarati etiketa ili paket rješenja su dostupne na zahtjev. NAKON & Carine Partnerstvu sa različitim svjetske klase NAKON proizvođači preko 8 godina, LODFIBER je u mogućnosti osigurati prilagoditi visokog kvaliteta i efikasna rješenja za sve treba i specifikacije, uključujući optički dizajn, mehanički dizajn, Odštampao Ploču (PCB) raspored i električne dizajn, softver & firmvare dizajn, integrisane skupština, specifične etikete, itd. Nadire sa prodaja i povoljan mušterija povratne informacije, LODFIBER je bilo brzo širi širom svijeta i postaje vodeći provajder od optički komunikacije industrije. Ako ste zainteresovani za naše proizvode, molim vas da kontaktirate nas na Isporuku LODFIBER mogu brod preko Fed Ex, DHL, UPS, TNT, HITNA pomoć ili mušterija-sredio nosač. Stvari su često poslali isti dan (neke transceivers može biti kroz vrata za 20 minuta). Ako nemamo zaliha u naš globalni skladišta, pošiljka će kasniti za 1-2 dana. DHL će uzeti 2-4 posao dana za isporuku i Fed Ex samo treba sa 1 : 3 posao dana. Za Španjolsku, Italija, Brazil i neke druge zemlje, stvari će trebati duže čekati da stigne, zbog carinske clearan
.

Karakteristike

:
LODFIBER
:
SFP-XG-D-AOC-25 MILIONA

Ovako bi vam se moglo svidjeti

1250M Jedan Vlakna što su bidi 1x9 Optički Primopredajnik 20KM 1310/1550nm za 3,3/5V SC 1.25 G 1X9 što su bidi Optički Primopredajnik
  • Svježe
Procjenjuje se:

1250M Jedan Vlakna što su bidi 1x9 Optički Primopredajnik 20KM 1310/1550nm za 3,3/5V SC 1.25 G 1X9 što su bidi Optički Primopredajnik

Opis1 × 9 primopredajnik podržava 1250 Mbps i 20km prijenos udaljenost s SMF.Primopredajnik sastoji se iz dva dijela : odašiljač sekcija uključuje je FP laser slušalicu sekcija se sastoji od PINA photodiode integrisane sa transdakle taj preamplifier (TIA).1.Karakteristikaja 1×9 paketa sa FC konektorja 1310nm FP Tx / 1550nm PIN i Rx1550nm FP TX / 1310nm PIN RXja 20 Km prenos sa SMFja +za 3,3 V jedan napajanjeja LVPECL kompatibilni unosa podataka / izlazne interfejsja Niska EMI i odlično ESD zaštituja laser sigurnost standard DONESE60825 skladuja Skladu sa Ro HS2.Prijavu Ethernet TelekomTransport : 1...

KM 46.32
Visokog Kvaliteta Ethernet 1x9 155M 1310nmnm 20km FC 1x9 Optičke Dual-Optičkog Primopredajnik
  • Svježe
Procjenjuje se:

Visokog Kvaliteta Ethernet 1x9 155M 1310nmnm 20km FC 1x9 Optičke Dual-Optičkog Primopredajnik

Ključ Mogućnosti : Dvostruka Vlakna Bismjer Prijenos Standard 1 9 X Otisak Jedan SC, FC ili ST Veza Opcija Jedan +Za 3,3 "V", ili +5 V Napajanje PECL Diferencijalna ulaz i Izlaz PECL LVPECL ili TTL LVTTL Signal Otkrivanje Alternativni Izlaz Dva Temperatura se kreće : 0 da +7040to +85 za industriju nivouSkladu sa Telcordia (Bellcore) GR486COREOko Sigurnosti Dizajniran da Upoznaš Laser Klasi 1, Skladu sa IEC6008251FCC CE certifikatNAKON i ODM službe3 godine, i garancijuPrijaveATMEthernetTelekomVlakna KanaluSONET / SDHTransport : 1...

KM 37.48
1310/1550nm 20km 10/100M FC Vlakna Medija Pretvarač Karticu, NAKON Vlakna Medija Pretvarač, Medije Pretvarač Chasiss
  • Svježe
Procjenjuje se:

1310/1550nm 20km 10/100M FC Vlakna Medija Pretvarač Karticu, NAKON Vlakna Medija Pretvarač, Medije Pretvarač Chasiss

10 / 100m Uključiu Karticu medija pretvarač jedan optičke da rj45 medija pretvarač 1 FX+1 TX SC / FC Veza 20 KM1 Ključ KarakteristikeSkladu sa IEEE802.3 i IEEE802.3u 10 / 100 BaseTX i 100 BaseFX10 / 100 Mbps i pun / pola dupleks automatski podesite u TP luku MDI / MDIX Auto Negotiation WDM Tehnologija Kombinira Dvojno Vlakna Kablove u Jedan Vlakana...

KM 38.82
QYT Ručnim Mikrofon BT-89 Bluetooth Bežični ZVUČNIK Mikrofon Skladu sa QYT Mobilni Radio KT-7900D KT-8900D
  • Svježe
Procjenjuje se:

QYT Ručnim Mikrofon BT-89 Bluetooth Bežični ZVUČNIK Mikrofon Skladu sa QYT Mobilni Radio KT-7900D KT-8900D

QYT Ručnim Mikrofon BT89 Bluetooth Bežični ZVUČNIK Mikrofon Skladu sa QYT Mobilni Radio KT7900 D KT8900 DSpecifikacije : Model : BT89 Frekvenciju : Za 2,4 GHz Bluetooth Bežični Udaljenost : 10 Metara Baterija Kapaciteta Mikrofon Zvučnik : 1400m Ah Radnog Vremena : 50 sati Unos : 5 V (500m Ah) Temperatura : 10℃ ~ +45℃ Težinu : 220g Skladu sa QYT Mobilni Radio : KT7900 D,KT8900 D Paket Su : 1× Bežični Ruku Zvučnik Mikrofon 1× 8PIN Bluetooth Bežični Adapter / Ali 1× USB Naplaćivati Kabl za Ruku Zvučnik Mikrofon 1× AC Adapter 1× Kaiš za Ruku Zvučnik Mikrofon 1× KORISNIKA Priručnik

KM 81.75
J4859A Kompatibilni 1000BASE-LX SFP 1310nm 10km DOM Primopredajnik
  • Svježe
Procjenjuje se:

J4859A Kompatibilni 1000BASE-LX SFP 1310nm 10km DOM Primopredajnik

HPE J4859 A Kompatibilni 1000 BASELX SFP Primopredajnik (MMF / SMF, 1310nm, 550 miliona / 10km, LC, DOME) Proizvod Detalje HPE Pravi J4859 A Prodavac Ime LODFIBER Oblik Tip SFP Max Podatke Stopa 1000 Mbps talasnu dužinu 1310nm Max Kablovsku Udaljenost 10 km preko SMF Interfejs LC dupleks Optički Komponente FP 1310nm Kablovsku Tip MMF* / SMF** DOM Podršku Da TX Moć 9.5 ~ 3d Bm Prijemnik Osjetljivost Komercijalne Temperatura Domet 0 do 70°C (32 da 158°F) HTSUsklađeni Kod 8517706000 Kvalitet Sertifikat Kvalitet i standardi su temelj LODFIBER...

KM 18.00
10PCS Dva Puta Radio Dodatak VHF Antenu Za motorno ulje GP328 GP338 GP68 GP88 GP88S GP300 CP200 EP350 EP450 HT1250 Voki-Toki
  • Svježe
Procjenjuje se:

10PCS Dva Puta Radio Dodatak VHF Antenu Za motorno ulje GP328 GP338 GP68 GP88 GP88S GP300 CP200 EP350 EP450 HT1250 Voki-Toki

VHF Antenu Za motorno ulje GP328 GP338 GP68 GP88 GP88 S GP300 CP200 EP350 EP450 HT1250 VokiTokiOsobine : Veza : MX tip veza Bend : VHF Frekvenciju : 146174 MHz Tip : Heliflex Dužina : 6 " u Skladu Sa Radio : GP68, GP88, GP88 S, GP328, GP338, GP338 PLGP2000, GP3688, GP344, GP388 GP140, GP280, GP300, GP320, GP330 GP340, GP360, GP380, GP640, GP680, GP1280 HT10, HT50, HT600, HT750, HT1250, HT1250 HT1250je LI, HT1250da LI+, HT1550, HT1550 XLS CT150,CT250, CT450 CP040, CP140, CP150, CP160, CP180, CP185, CP200 EX500, EX560, EX600, EP350, EP450, PR400, PR860 PTX600, PTX700, PTX760, PTX760 PLSP50, SP10, P10, P50, P100, P110, P200, P210, P1225 PRO1150, PRO2150, PRO3150, PRO5150, PRO7150 Paket uključuje : 10 puta više Antene

KM 26.00 36.75
KPM-35V Optički Moć Metar i video Svetla Izvor OPM&VFL 2 U 1 10MW Optički Kabl Tester 6 talasnim dužinama
  • Svježe
Procjenjuje se:

KPM-35V Optički Moć Metar i video Svetla Izvor OPM&VFL 2 U 1 10MW Optički Kabl Tester 6 talasnim dužinama

* 2 u 1 Dizajn za Optički Moć Metar i video Svetla Izvor* Dizajniran da upoznaš neku FTTx prijavu* Najmanja, ionako najslabije i Najbrži* Je 3,7 V 2600m AH puni LiIon baterija zalihe 50 sati operacija* 6 Kalibracija Talasnim Dužinama* 2 Godine GarancijaOptička moć + 10mw crveni + litijum + USB naplaćivati softver za upravljanje + korisnik samokalibracijaMultisvrhu mašinu, savršena kombinacija optičke izgradnju i održavanje osoblje najbolji izborMoć test domet je : 70d Bm ~ + 10d Bm (uglavnom se koristi za telekomunikacije, mobilni, Kina Nitko, itd.)

KM 87.00 91.50
4g Modem Antenu 4G LTE Antenu 12dBi 3G Antenu buster WIFI Antenu sa 5m kablovsku i SMA muškarac za ponavljac ruter 4g modem
  • Svježe
Procjenjuje se:

4g Modem Antenu 4G LTE Antenu 12dBi 3G Antenu buster WIFI Antenu sa 5m kablovsku i SMA muškarac za ponavljac ruter 4g modem

https : / / amsolutions.aliexpress.com / store / group / Antennas / 708903_500601365.htmlspm=2114.12010615.0.0.1e3a34bd24 BtzFrekvenciju Udaljenost : 698960 MHz, 17102700 MHzDobit : 1012d BiVSWR : Izazvalo Nepotrebne Podjele Tip : HorizontalnoRadijacija : Kompanija OmniMaksimalna lmput moć : 10 WUlaz lmpedance : 50 OmaVeza Tip : SMA muškarac KonektorKabl Tip : RG58 503 kablKabl dužina : 5 metaraDemensions : 246*65*65mm1* 3 G 4 G antenu sa SMA muškarac konektorToplo Napomena : dragi ruskim prijateljima, molim vas, ostavite vaše puno ime na dostavu kad bi vam naredbu...

KM 39.00 64.78